Goethe B2 felkészítés magántanárral

Goethe-Zertifikat B2 vizsga előtt állsz, és biztosra mennél? Egyéni, célzott magánfelkészítést tartok a Goethe B2 (és C1) vizsgára Budapesten, a XI. kerületben, illetve online. A felkészítést a te szintedhez és a vizsga konkrét követelményeihez igazítom — nem általános órák, hanem vizsgaorientált, eredményközpontú munka.

Mit kapsz a felkészítésen?

  • A vizsga mind a négy részének (olvasás, hallás, írás, beszéd) célzott gyakorlása
  • Modelltesztek élesben, időre megoldva
  • A legfontosabb vizsgatechnikák és tipikus buktatók
  • Személyre szabott haladási terv a gyenge pontjaidra építve
  • Azonnali, építő visszajelzés minden órán

Miért velem?

Évek óta készítek fel tanulókat német nyelvvizsgára, és nagyon sok diákom tett sikeres vizsgát — többen referenciát is adtak a munkámról (lásd a Tanulói vélemények oldalt). Türelmes, gyakorlatias módszerrel dolgozom: a hangsúly a valódi, használható tudáson és a magabiztos vizsgázáson van.

Hogyan zajlik?

Az első alkalommal felmérjük, hol tartasz és mikorra van szükséged a B2-re, majd erre építünk fel egy konkrét tervet. Az órák Budapesten, a XI. kerületben (a Kosztolányi tértől 5 percre), vagy igény szerint online zajlanak, rugalmas időpontokban.

Részletek és jelentkezés

Helyszín: Budapest, XI. kerület, illetve online. Az aktuális díjakat az Óradíjak oldalon találod. Ha szeretnél biztosra menni a Goethe B2 vizsgán, vedd fel velem a kapcsolatot, és egyeztetünk egy időpontot.

👉 Jelentkezz a Goethe B2 felkészítésre – kapcsolatfelvétel

Tipp: ha még csak ismerkedsz a vizsgával, olvasd el a Hogyan készülj fel a Goethe B2 nyelvvizsgára? cikkemet is.